Teymur Otomotiv Hakkında

Teymur Otomotiv Hakkında

Teymur otomotiv, kurulduğu günden bu yana pek çok araca ev sahipliği yapmış ve alanında kendini kanıtlamış bir araç bakım servisidir.

Servisin kısa bir süre içerisinde bu denli büyümesinin sebebi Bosch yetkili servislerinden biri olmasıdır. Bu yetki firmaya hizmet konusunda kalite ve güveni sağlamasına adına olanak tanımıştır. 

Sunduğu hizmetlerle müşteri odaklı hareket eden firmanın sektöre adımını attığı ilk günden bu yana kendisi için belirlemiş olduğu bir temel ilke vardır; müşteri kazanmak. Burada söz konusu olan “müşteri kazanmak” ilkesi, araç sahiplerinin Teymur Otomotiv hizmet kalitesinden memnun kalması sonucunda Teymur ailesine daimi bir adım atmasını ifade etmektedir. Bu sebeple her müşterisine ailesinin bir ferdi gibi davranan Teymur çalışanları, memnuniyeti de maksimize etmektedir.

Teymur için “ aile kavramı” yalnızca müşteriler açısından geçerli değildir. Firma, hizmet sunduğu ilk andan günümüze, bütün personeline aileyi bir arada tutmaya yarayan temel fertler gözüyle bakmaktadır. Bunun temel sebebi, firmanın çalışanlarını da müşterileri kadar önemsemesi ve “Mutlu personel, mutlu müşteri” döngüsüne inanmasıdır.