Oto Detaylı Temizlik
Diğer Hizmetlerimiz

Oto Detaylı Temizlik

Araçlar, gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz alanların başında gelmektedir. Araçların sık kullanımı bir süre sonra toz ve bakterilerin oluşmasına sebep olmaktadır.

Araçta oluşmuş bakteriler, klimanın etkisiyle araçta bulunan herkesin sağlığını olumsuz anlamda etkilemektedir. Sağlığın korunması açısından araç iç ve dış olarak genel bir temizliğe ihtiyaç duymaktadır. 

Oto detaylı temizlik, aracın içerisinde bulunan tüm kısımların detaylı bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Temizliği gerçekleştiren elemanlar, alanında uzman kişiler tarafından seçilmiştir. Yetkililer, aracın koltuk döşemeleri ve tavan olmak üzere aracın tüm yüzeyini ayrıntılı olarak temizlemektedir. Temizlik sırasında yoğun kimyasallar kullanılmamaktadır. Aracın döşemelerine zarar verecek araç sahibini etkileyecek temizlik malzemelerinden kaçınılmaktadır. Gaziantep, Şehitkamil Oto Detaylı Temizlik Servisi işlemleriniz için tüm yapılan servis işlemlerinden sonra aracınız detaylı olarak temizlenmektedir.

Detaylı Temizlik Ücreti

Detaylı temizlik ücreti aracın boyutuna ve kirlilik durumuna göre değişmektedir. Bununla beraber her servis aynı temizlik malzemelerini veya temizlik ekipmanlarını kullanmamaktadır. Malzemelerin kaliteli olması bu anlamda fiyatı etkilemektedir. Temizlik ücretini aracın temizlenecek bölümüne göre servis belirtmektedir. Sadece koltuk temizletmek ile aracın tüm yüzeyini temizletmek aynı ücrete tabii değildir.

Detaylı İç Temizlik Neler Yapılır?

Detaylı temizlik sırasında araç ayrıntılı olarak temizlenmektedir. Detaylı araç temizliği sırasında temizlenen bölümler aşağıda verildiği şekildedir;

1. Tavan döşeme temizliği

2. Taban halısının temizlenmesi

3. Koltukların yıkanıp kurulanması

4. Kapı döşemelerinin temizliği

5. Araç lastiklerinin temizlenmesi

6. Bagaj halatının temizliği

7. Stepne temizliği

Detaylı Temizlik Süresi

Detaylı temizlik, aracın iç aksanlarını da ayrıntılı olarak içine aldığı için süre değişiklik göstermektedir. Normalde detaylı temizlik için ayrılan süre 4 saattir. Ancak bu süre aracın boyutuna göre artıp azalmaktadır. Temizliği yapan elemanın hızlı olması ve aracın kirlilik durumunun da bu süreyi etkilediği unutulmamalıdır. 

Büyük aracın temizlik süresi ve temizlik ücreti küçük araçtan daha fazladır. Temizlik için servise giden araç sahipleri konu ile ayrıntılı olarak bilgilendirilmektedir. Temizlik işlemine başlamadan önce yetkililer, aracı detaylı incelemekte ve o şekilde ücret belirtmektedir. Bu anlamda detaylı temizlik hakkında net bir ücret belirtmek doğru olmayacaktır. Aracını detaylı olarak temizletmek isteyen araç sahipleri servis üzerinden bilgi almalıdır. 

İlgili Konular

Hidrolik fren sistemleri nelerdir?

Hidrolik fren sistemleri nelerdir?

Fren sistemi, farklı türlerde üretilmektedir. Bu türler, araçtan araca değişiklik göstermektedir.

Rehbere git

Triger Kayışı Değişimi

Rehbere git
Triger Kayışı Değişimi
Kızdırma Bujisi Arızası

Kızdırma Bujisi Arızası

Rehbere git

Klima Ozon Temizliği Nedir?

Ozon temizliği, detaylı araç temizliği sonrasında temizleyicilerin araç içinde bıraktığı kötü kokuların giderilmesi için uygulanan işlemdir. Bu işlem sayesinde aracın içine sinmiş olan sigara, peynir, balık vb. bakteri kokusu gibi araca yerleşmiş kokuların giderilmesi sağlanır.

Rehbere git
Klima Ozon Temizliği Nedir?