Fren İnovasyonları

Fren İnovasyonları

Güven dolu bir sürüş ile en tıkanık trafik bile sizi korkutamaz!

Aracın frenleme mesafesini kısalta ve bu sayede olası kazaların ve istenmeyen durumlarım minimize edilmesini sağlayan fren inovasyonları, Teymur Otomotiv kapsamında sunulan hizmet arasındadır. Temiz frenleme inovasyonu ile aynı zamanda savrulmanın ve kayma risklerinin de ortadan kaldırıldığını söylemek mümkündür. Gaziantep, Şehitkamil Fren İnovasyonları Servisi olarak servisimizden online randevu oluşturarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İlgili Konular

Fren Limitör Tamiri

Fren Limitör Tamiri

Fren limitör tamiri bu parçanın ortaya koyduğu arızalara bağlı olarak yapılır.

Rehbere git

Gaziantep Togg Yetkili Servisi

Togg yetkili servisi hizmet kalitesi ve yüksek donanım teknolojisi ile karşınıza gelmiştir. Ülkemizin milli aracı olan Togg markası, elbette ki geniş servis ağı ile hizmet standartlarını yükseltmek durumundadır.

Rehbere git
Gaziantep Togg Yetkili Servisi
Klima Ozon Temizliği Nedir?

Klima Ozon Temizliği Nedir?

Ozon temizliği, detaylı araç temizliği sonrasında temizleyicilerin araç içinde bıraktığı kötü kokuların giderilmesi için uygulanan işlemdir. Bu işlem sayesinde aracın içine sinmiş olan sigara, peynir, balık vb. bakteri kokusu gibi araca yerleşmiş kokuların giderilmesi sağlanır.

Rehbere git

Helezon Yayı Arızası

Helezon yay, aracın süspansiyon sisteminin önemli bir bileşeni olup, aracın yol tutuşunu ve sürüş konforunu etkileyen faktörlerdendir.

Rehbere git
Helezon Yayı Arızası