Oto Cam Filmi
Diğer Hizmetlerimiz

Oto Cam Filmi

Oto cam filmi, araca farklı bir hava katmak güneşin olumsuz etkilerinden korunmak amacıyla kullanılan bir kaplama işlemidir.

Oto cam filmi, polyester ailesine mensup termo plastik polimer reçinesinden üretilmiştir. Yapısında bulunan malzemeler sayesinde aracın içerisindeki yolcuların dışarıdan görülmesi engellenmekte ve güneş ışığının zararlı ışınları kırılmaktadır. 

Cam filmi yapısı itibariyle güneşin zararlı ışınlarını filtreleyip izole etmektedir. Sağladığı üst düzey koruma kalkanıyla aracın mobilyaları korunmaktadır. Bunun yanında yaz aylarında çalışan klimanın etkisini artırmaya yardımcı olmaktadır. Gaziantep Oto Cam Filmi Servisi, Şehitkamil Araç Cam Filmi çalışmalarında sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız.

Cam Film Ne İşe Yarar?

Cam filmi, günümüzde her araçta mevcuttur. Cam filmi, tüm camlara takıldığı gibi sadece yan camlara da takılabilmektedir. Cam filmin genellikle araç döşemesinin vinil ve deri renginin solmaması amacıyla takılmaktadır. Güneş ışığının zararlı etkilerini kırmak ve aracın içindeki mobilyaların renklerini korumak amacıyla cam filmi kullanılmaktadır. Özellikle cam film, uzun yolda güneş ışığını kesmek ve araçtakilerin yolculuğu keyifli bir şekilde devam ettirmesi açısından günümüzde pek çok araç sahibi tarafından tercih edilmektedir. 

Araba Ön Cam Filmi Nasıl Çekilir?

Cam filmi takma işlemi titizlikle yapılması gereken uygulamalardan biridir. Cam filmi, araca üst taraftan yapıştırmaya başlanmalıdır. Film, camın tüm yüzeyine dikkatli bir şekilde oturtulmalıdır. Cam filmi ve cam arasında oluşan hava kabarcıkları ragla yardımı ile tek bir yöne doğru çekilmelidir. Her araç camının yüzeyi aynı değildir. Bu anlamda işlemleri uzman bir kişiye yaptırmak verim alma açısından oldukça önemlidir. 

Aracın ön camına sıkılan filmlerin, boyutu ve renkleri birbirinden farklıdır. Araç sahipleri bu seçimleri servis üzerinden yaparak cama taktırmaktadır. 

Cam Filmi Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Cam filmi alırken dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Bunlar;

1. Cam filmi uygulanırken cama bir defada ve doğru bir şekilde uygulanmalıdır.

2. Uygulama sırasında herhangi bir Optik bozukluk oluşmalıdır.

3. Camın berraklığı işlemler sırasında kaybolma malıdır.

4. Cam filmi takmadan önce cam, toz veya gözü rahatsız edici cisimlerden arındırılmalıdır. Aksi halde camın yüzeyinde kabarcıklar meydana gelecektir. 

5. Cam filmi, uzman bir kişiye taktırılmalıdır. 

İlgili Konular

Klima Ozon Temizliği Nedir?

Klima Ozon Temizliği Nedir?

Ozon temizliği, detaylı araç temizliği sonrasında temizleyicilerin araç içinde bıraktığı kötü kokuların giderilmesi için uygulanan işlemdir. Bu işlem sayesinde aracın içine sinmiş olan sigara, peynir, balık vb. bakteri kokusu gibi araca yerleşmiş kokuların giderilmesi sağlanır.

Rehbere git

Gaziantep Togg Yetkili Servisi

Togg yetkili servisi hizmet kalitesi ve yüksek donanım teknolojisi ile karşınıza gelmiştir. Ülkemizin milli aracı olan Togg markası, elbette ki geniş servis ağı ile hizmet standartlarını yükseltmek durumundadır.

Rehbere git
Gaziantep Togg Yetkili Servisi
Kış Lastikleri Neden Gereklidir?

Kış Lastikleri Neden Gereklidir?

Lastikler aracın motordan sonra en çok çalışan parçalarıdır. Düzenli takibinin yapılması ve mevsimine göre lastik kullanılması aracın güvenliği açısından çok önemlidir. Kış lastikleri, kış mevsiminin yükünü kaldırabilecek yapıda üretilmiştir. Kış lastiği, kullanmak oluşabilecek kazaları en aza indirmek açısından oldukça önemlidir.

Rehbere git

Kızdırma Bujisi Arızası

Rehbere git
Kızdırma Bujisi Arızası