Gaziantep Peugeot Servisi

Gaziantep Peugeot Servisi

Gaziantep Peugeot Servis, araç tamir konusunda hizmet veren bir yetkili servistir. Servis, kurulduğu günden bu yana hız kesmeden hizmetlerine devam etmektedir. Servisteki bakım işlemlerinden alanında uzman bir ekip sorumludur. Bu ekipler, bakım ve onarım hizmetleri son teknoloji ekipmanlarla sağlamaktadır. 

Gaziantep Peugeot Servisi

Gaziantep Peugeot Yedek Parça

Gaziantep Peugeot Yedek Parça

Yedek parça, aracın eskiyen ve işlevini kaybeden bölümünün onarılması için takılmaktadır. Takılan yedek parçalar, Peugeot firma standartlarında üretilmiş orijinal parçalardır. Yedek parça araçla uyumlu ve sorunsuz çalışan parçalardan seçilmektedir. Yedek parça hizmetini bu alanda donanıma sahip personeller gerçekleştirmektedir.

Yedek parça, orijinal firma standartlarında üretilmiş olmalıdır. Araca takılan sahte parçalar, aracın değerinin altında bir ücrete satılmasına neden olmaktadır. 

Gaziantep Peugeot Yedek Parça

Gaziantep Peugeot Vale Servisi

Gaziantep Peugeot Vale Servisi

Vale hizmeti, araç servislerinin işlerini kolaylaştıran önemli hizmetlerden biridir. Vale personeli, aracı bulunduğu konumdan alıp servise getirmekle görevlidir. Vale personelinin başlıca görevi aracı korumak ve herhangi bir zarar vermemektir. Vale hizmeti ile birlikte araç sahipleri, araçlarının kolay bir şekilde servise götürülmesini sağlamaktadır. 

Gaziantep Peugeot Vale Servisi

Gaziantep Peugeot Servis Ücreti

Gaziantep Peugeot Servis Ücreti

Servis içerisinde aracın ihtiyaç duyduğu birçok bakım ünitesi mevcuttur. Her bakım ünitesinin kendine göre ekipmanları ve ücretlendirmeleri vardır. Servis yetkilileri öncelikli olarak bilgisayar tespit cihazları ile aracı ayrıntılı olarak bakıma sokmaktadır. Bakıma giren araçta oluşan sorunlar bilgisayar sistemine hızlı bir şekilde düşmektedir. Sisteme düşen hasarlar sonucunda servis ücret bilgisi vermektedir.

Herhangi bir araç servisi, araca yüzeysel bir bakma ile ücret belirtilmez. Araç sahibi ücret ile alakalı ayrıntılı bilgi için servise başvurmalıdır. 

Gaziantep Peugeot Servis Ücreti

Gaziantep Peugeot Servis

Gaziantep Peugeot Servis

Peugeot Servis, haftanın her günü aktif olarak bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Serviste, araç sahiplerine bilgilendirecek donanımlı ve yeterli elemanlar bulunmaktadır. Bu elemanlar, araç sahiplerinin aklındaki her soruyu hoşgörülü bir şekilde cevaplandırmaktadır. Servis, bakıma giren aracın ne zaman çıkacağını ayrıntılı taramalardan sonra belirtmektedir.

Serviste araç sahiplerinin rahat bir şekilde bekleyebilmeleri için büyük bir alan mevcuttur. Bu alanda bekleyen araç sahipleri, aracın durumunu net bir şekilde görmektedir. Servis araç sahipleri için hem “konforu hem de kaliteyi” sağlamak adına sürekli olarak çalışmaktadır. 

Gaziantep Peugeot Servis

Peugeot Bakımı

Peugeot Bakımı

Peugeot bakımı, özenle hazırlanmış olan servis istasyonlarımızda gerçekleşir. Dikkatli yapmış olduğumuz bakım çalışmaları içerisinde, periyodik bakımlar önemli bir yer tutar. Kış bakımı ve bahar bakımı gibi özenle üzerinde durulması gereken mevsimlik bakım çalışmalarımızı size tavsiye ederiz. 
 
Aracınıza ve kalitenize uygun şekilde bakım çalışmaları her zaman sizin için iyi bir sonuç ortaya koyar. Müşteri memnuniyeti her zaman servisimizin dikkatle üzerinde durduğu konular arasındadır. Özellikle 15 adımda kontrol hizmeti, çok sayıda müşterimizin memnuniyeti için geçerli bir bakım çalışmasıdır. Aracınızın pek çok parça ve sistemi bu esnada gözden geçirilir. Böylelikle trafiğe sorunlu şekilde çıkışınızın önüne geçilir. 
 

Peugeot Bakımı

Sıkça Sorulan Sorular

Peugeot Tamir

Peugeot tamir hizmetlerimiz, ekonomik, avantajlı ve güvenilir bir hizmettir. Gerekli tamir çalışmaları yapıldığında arızaların giderilmesi söz konusu olur. Parça değişimi söz konusu olmadığı için, maliyetler bu gibi işlemlerde daha düşük olarak karşımıza çıkar. Uzman tamir ekiplerimiz, teçhizatı, donanımı ve ekipmanlarının kalitesi ile büyük bir ayrıcalığa sahiptir. Bu ayrıcalıklı hizmete siz de sahip olabilirsiniz. 
 
Servisimizi tercih ettiğiniz zaman, uzman ekiplerimiz aracınızın en kritik noktalarında gerekli çalışmalar yapar. Gözden geçirme ve bakım hizmetleri ile aracınızın sorununu parçaları hemen tespit edilir. Genelde bu iş için bilgisayarla arıza tespit cihazı kullanırız. Sorunları hızlı şekilde tespit edip gidermek bu şekilde bizim için daha kolay olur. 

 

Peugeot 2008 İlk Bakım Kaç Km?

Peugeot 2008 ilk bakım kaç km dediğinizde, değişken ve farklı rakamlar ortaya çıkabilir. Böylesine önemli bir konuda elbette araç kullanım yöntemleri ve yol şartları belirleyici olabilir. Yine de standart olarak 15 bin kilometre bu konuda ilk zaman dilimi olarak karşımıza çıkar. Yıllık rutin bakımları ilave edecek olursak, aracınızın pek çok kez ustalar tarafından gözden geçirilmesi söz konusu olur.