Gaziantep Kia Servisi

Gaziantep Kia Servisi

Kia marka model araçların tamir ve bakımının düzgün bir şekilde sağlanması için kurulan Gaziantep Kia servisi, kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeden alanında uzmanlaşmış bir yetkili araç servisidir. Servis, Kia araçların bakım ve onarımlarını uygun fiyat paketleri ile araç sahiplerine vermektedir. Servisin bakım ünitelerinde kendi bölümünde uzman yetkili elemanlar bulunmaktadır. Bu elemanlar "son teknoloji ekipmanlar" ile tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. 
Servis, içerisinde uygulanan her hizmet Kia firma standartlarına uygun şekilde verilmektedir. Araca yapılan her işlem araç sahibinin bilgisi dahilinde gerçekleşmekte ve resmi belgeler ile sunulmaktadır. 

Gaziantep Kia Servisi

Gaziantep Kia Yedek Parça

Gaziantep Kia Yedek Parça

Kaza veya darbe sonucunda aracın bir bölümünde veya tümünde hasarlar oluşmaktadır. Bu hasarların giderilmesi ve aracın eski performansına kavuşması için araca yedek parça takılmaktadır. Servise gelen her araca Kia firma standartlarına uygun olarak üretilmiş parçalar takılmaktadır. Gaziantep Kia servisi, yetkili bir servis olması sebebiyle orijinal parçalar ile çalışmaktadır. 

Serviste yedek parça hizmeti için ayrılmış bir bölüm vardır. Bu bölümde ihtiyaç duyulan her parça mevcuttur. Parçaları yedek parça konusunda uzmanlaşmış ekipler takmaktadır. Araca takılan parçalar, araçla uyumlu sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. 

Gaziantep Kia Yedek Parça

Gaziantep Kia Servisi Bilgisayarlı Arıza Tespit Cihazı

Gaziantep Kia Servisi Bilgisayarlı Arıza Tespit Cihazı

Teknolojinin araç bakım servislerine katmış olduğu en önemli ekipman, bilgisayar destekli cihazlardır. Bilgisayar destekli cihazlar, aracın kablosunda veya bağlantılarında oluşmuş her sorunu net bir şekilde bilgisayar sistemine düşürmektedir. Sistemde araçta oluşmuş sorunların yanında bozulmaya başlayan bölümlerde çıkmaktadır. Bu cihazlar, araçta oluşan hasar ve arıza tespitini ayrıntılı bir şekilde tespit etmektedir. 

Bu cihazların hasar ve arıza tespit sonucu, doğru bilgi vermektedir. Çünkü servis olarak bu cihazların güncellenmesi ve yenilenmesi konusunda sürekli olarak hizmetleri sürdürmektedir. Sistemin sürekli olarak güncellenmesi doğru sonucun alınması konusunda servis yetkililerine yardım etmektedir. 

Bilgisayar destekli cihazlar ile hem hasar kolay bir şekilde bulunmakta hem de zamandan tasarruf edilmektedir. Bilgisayarlı cihazlar servisin bir bölümünde değil her bölümünde aktif olarak kullanılmaktadır. Bu cihazları kullanabilmek ve cihazı okuyabilmek adına servis yetkilileri konuyla ilgili her türlü bilgiyle donatılmaktadır. Gaziantep Bilgisayarlı Arıza Tespit Cihazı ile araçlarınız arızaları hızla tespit edilmektedir.

Gaziantep Kia Servisi Bilgisayarlı Arıza Tespit Cihazı