Gaziantep BMW Servisi

Gaziantep BMW Servisi

Gaziantep BMW Servis, BMW marka model araçların ihtiyacı olan bakımları sağlayan ve bu bakımları alanında uzman ekiplerle gerçekleştiren yetkili araç servisidir. Servis kurulduğu günden bu yana başarılı bir şekilde hizmetlerini sürdürmüş ve sürdürmeye de devam etmektedir. Teymur Gaziantep Oto Servisi bu denli başarılı kılan köklü geçmişi ve hizmet konusundaki yetkisidir. 

Gaziantep BMW Servisi

Gaziantep BMW Servisi Periyodik Bakım

Gaziantep BMW Servisi Periyodik Bakım

Periyodik bakım, araçtan alınan verimin uzun yıllar sürmesini sağlayan ve belirli aralıklarda her aracın alması gereken bakımları kapsamaktadır. Periyodik bakımlar ile araç onarılmakta ve kaliteli sürüş keyfinin yaşanmasına olanak tanınmaktadır. Periyodik bakımlar hesaplanırken aracın yakıt türü ve kilometresi baz alınmaktadır. Benzinli veya dizel olmak üzere araçların periyodik bakımları birbirinden ayrılmaktadır. Bu bakımlar aracın yıl içinde yol aldığı kilometre hesaplanarak belirlenmektedir. Bu kilometreyi belirleyen ise üretici firmadır. Araçta bulunan kılavuz kitapçığında BMW aracın alması gereken periyodik bakım süreleri yazmaktadır. 

Periyodik bakım sürelerini bilmeyen araç sahipleri BMW servisi üzerinden bilgi almalıdır. Periyodik bakım dışında göçük düzeltme gibi ağır bakım işlemleri de yapılmaktadır.

Gaziantep BMW Servisi Periyodik Bakım

Gaziantep BMW Servis Ücreti

Gaziantep BMW Servis Ücreti

Servis ücretleri belirlenirken aracın hasarı göz önünde bulundurulmaktadır. Servise giriş yapan iki aynı model aracın bakım ücretlerinin aynı olmasını beklemek doğru değildir. Servisin önceliği, gelen araca bilgisayarlı cihazlar ile hasar tespiti yapmaktır. Yapılan hasar tespitleri sonucunda araç sahibi fiyat konusunda bilgilendirilmektedir. 

Bir araç servisi, aracı görmeden herhangi bir ücret belirtmez. Bu sonradan çıkabilecek hasarların fiyatı eklenmesi konusunda bir karmaşa yaratacağı için uygun değildir. BMW marka bir araçta oluşan herhangi bir sorun hakkında bilgi almak için servise başvurulmalıdır. BMW marka araçlarınız için Gaziantep motor bakım servisimize bekliyoruz. Teymur Otomotiv, en iyi hizmetleri sunar.

Gaziantep BMW Servis Ücreti

Gaziantep BMW Yedek Parça

Gaziantep BMW Yedek Parça

Gaziantep BMW servisi içerisinde, BMW araçlar için oluşturulmuş bir yedek parça bölümü vardır. Bu bölüm aracın her parçasına yönelik oluşturulmuştur. Araç sahiplerine sunulan yedek parçalar firma standartlarında üretilmiş orijinal parçalardır. Servis “yetkili bir servis” olması sebebiyle garantili ürünlerle çalışmaktadır. Bu anlamda sahte bir parçanın araca takılması söz konusu bile değildir. 

Yedek parça taktırmak isteyen araç sahipleri, yetkili bir BMW servisi üzerinden bu hizmeti almalıdır. Yedek parçaların garantili ve orijinal ürün olmasına dikkat edilmelidir. 

Gaziantep BMW Yedek Parça