Gaziantep Porsche Servisi

Gaziantep Porsche Servisi

Gaziantep Porsche servisi, kurulduğu günden bu yana kaliteli ve güvenilir hizmeti ile araç bakım ve onarım konusunda kendini kanıtlamış bir araç servisidir. Servis, gerek uzman kadrosu gerekse kullandığı ekipmanlar ile araç bakım konusunda "uzman" başlığı ile öne çıkmaktadır. 

Araç bakım konusunda sürekli olarak yeni yöntemler çıkmaktadır. Servis bu yöntemlerden anında haberdar olup bakım işlemlerinde uygulamaya koymaktadır. Yenilikçi ve profesyonel yapısıyla müşterilerini memnun eden Porsche servis, hizmetlerine durmaksızın devam etmektedir. 

Gaziantep Porsche Servisi

Gaziantep Porsche Servisi Yedek Parça Hizmeti

Gaziantep Porsche Servisi Yedek Parça Hizmeti

Porsche araçların bağlantıları karmaşık yapıda üretilmiştir. Bu karmaşık bağlantı sistemi, bakım işlemleri sırasında donanımlı ekipman ve uzman bir kişi ile sürdürülmektedir. Porsche marka araç için verilen yedek parça hizmeti, firma standartlarına uygun olarak üretilmiş parçalardan seçilmektedir. 

Daha önce Porsche marka araç ile çalışmayan ve alanında yetkili olmayan bir servise araç teslimi yapmak doğru değildir. Bu tarz araçların bakımı sırasında uzman bir ekip çalışmaktadır. Bilgili ve yetkili olmayan bir servis, aracın bağlantılarını bozacağı gibi daha fazla zarar almasına yol açmaktadır. Bu anlamda araçta oluşan bir arıza durumunda en yakın Porsche servisine başvurulmalıdır.

Gaziantep Porsche Servisi Yedek Parça Hizmeti

Gaziantep Porsche Servisi Periyodik Bakım

Gaziantep Porsche Servisi Periyodik Bakım

Periyodik bakım, araçların kilometre sürelerine göre aldıkları bakımları kapsamaktadır. Yıl içerisinde alınan bu bakımlar sayesinde araçların çalışır bölümleri onarılmakta ve iyileştirilmektedir. Porsche gibi karışık bağlantıya sahip araçların bakımları kendi yetkili servisi üzerinden yaptırılmalıdır. Periyodik bakım sırasında araçlara uygulanan bakımlar aşağıda verildiği şekildedir;

1. Vites kutusunun kontrol edilmesi

2. Motor ve akü bakımı

3. Yakıt deposunun temizlenmesi

4. Subap ayarlarını kontrol edilmesi

5. Yağ ve filtrelerin değiştirilmesi

6. Tüm çalışır aksanların ayrıntılı olarak kontrol edilmesi

7. Elektrik arıza kontrolü

8. Klimanın kontrol edilmesi

9. Lastik hava kontrolü ve araç sıvıların kontrol edilmesi

Aracın en önemli bakımlarından biri olan periyodik bakım, aracın uzun yıllar kullanılabilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu bakımları yaptırmayan araç sahipleri trafik kontrollerinde para cezası ile karşılaşmaktadır. Daha kaliteli ve daha keyifli bir sürüş için bu bakımların belli aralıklarda yaptırılması gerekir. 

Gaziantep  Porsche Servisi Periyodik Bakım