Gaziantep Audi Servisi

Gaziantep Audi Servisi

Gaziantep Audi servisi, Audi marka her aracın bakım ve tamir işlemlerinden sorumlu yetkili servistir. Servis kurulduğu günden bu yana kendisine kata kata ilerlemiş ve adını araç servisleri arasında duyurmuştur. Servis, köklü bir geçmişe sahip olduğu için ekipman ve donanımlı eleman açısından oldukça zengindir. 

Servisin kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlaması, bünyesinde uyguladığı ilkelerden ileri gelmektedir. Servisi alanında bu denli büyüten ilkeler;

1. Yenilikçi Yapı

2. Kaliteli hizmet

3. Son teknolojik ekipman

4. Uzman bir kadro

Gaziantep Audi Servisi

Gaziantep Audi Egzoz Emisyon Ölçümü

Gaziantep Audi Egzoz Emisyon Ölçümü

Günümüzün en büyük problemlerinden biri trafik yoğunluğudur. Trafiğin bu denli yoğun olması hava kirliliğinin artmasına sebep olmaktadır. Havada oluşan insan ve diğer canlıların sağlığını olumsuz etkileyen gazların en aza indirilmesi amacıyla egzoz emisyon ölçümleri yapılmaktadır. Yapılan bu ölçümler ile gazların havaya verdiği zarar belirlenmekte ve bu anlamda araçlar kontrol edilmektedir. 

Egzoz emisyon ölçümü, Gaziantep Audi servisi bünyesinde verilen hizmetlerden biridir. Bu hizmet her aracın alması gereken zorunlu bakımlardan biridir. Bu bakımları almayan araç sahipleri trafik çevirmelerinde para cezası ile karşılaşmaktadır. 

Servis bünyesinde verilen egzoz emisyon ölçümü her araç sahibi için ulaşılır bir şekilde sürdürülmektedir. Bu ölçümlerin ertelenmeden zamanında yapılması oldukça önemlidir. 

Gaziantep Audi Egzoz Emisyon Ölçümü

Gaziantep Audi Periyodik Bakım

Gaziantep Audi Periyodik Bakım

Aracın alması gereken bakımlarının başında periyodik bakım hizmeti gelmektedir. Aracın bölümlerinin belirlenmiş çalışma süreleri vardır. Bu bölümlerin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için periyodik bakım almaları gerekmektedir. Bu bakımlar sayesinde araç yıl içerisinde ayrıntılı olarak taranmaktadır. Bu bakımları yaptırmayan araç sahipleri birtakım cezalar ile karşılaşmaktadır.

Bu anlamda Audi marka model herhangi bir aracın periyodik bakım işlemleri servis bünyesinde verilmektedir. Periyodik bakım sırasında aracın iç ve dış tüm bölümleri kontrol edilmekte ve oluşan hasarlar giderilmektedir. Yıllık bakım sırasında araçlar şu bakımları almaktadır;

1. Vites kutusunun kontrol edilmesi

2. Diferansiyel yağı kontrolü

3. Motor Bakım ve Onarım

4. Subap ayarlarının kontrol edilmesi

5. Yakıt deposunun temizlenmesi

6. Gerekli yağ ve filtrelerin değiştirilmesi

7. Akü Bakım ve Onarım hizmeti

Gaziantep Audi Periyodik Bakım